Úvod Masaż prostaty – ogólnie

Masaż prostaty – ogólnie

Ogólnie można powiedzić, że wszystko co jest w ludzkim organiźmie używane regularnie i prawidłowo to jest to zdrowe. W wypadku prostaty jest to prawdziwe podwójnie. Jednak pozostaje pytanie jak często i jak prawidłowo przeprowadzać masaż. Tak samo jak w innych sytuacjach, to najlepsza jest złota średnia droga.

Prostate można przekrwić najlepiej i naturalnie podczas stosunku seksualnego. Wydajemi się, że na pewno nawet lekarz poleca mężczyzną regularny seks w ramach prewencji chorób prostaty. Regularny, oczywiście nie musi znaczyć codzienny. Chodzi o to, żeby nie były długie przerwy pomiędzy bardzo aktywnym i częstym stosunkiem, aczkolwiek jest to na pewno barzdo podniecające.

Jeżeli nie jest możliwe mieć stosunek seksualny regularnie, to można go zastąpić autoerotyką lub masażem prostaty. Masaż trzeba troszeczke potrenować, jednak jest lepsza prewencja niż późniejsze problemy z prostatą. Na pewno każdemu mężczyźnie opłaca się , nie tylko ze względu zdrowotnego ale również jest to podniecające i przyjemne. Prostata to coś podobnego jak punkt G u kobiet. Dużo mężczyzn w życiu nie wypróbowało tej praktyki, dlatego teraz oferujemy możliwość próby.

Większość mężczyzn decyduje się na masturbacje bo wstydzi się poprosić partnerke o stymulacje prostaty. Negacje psychiczną można łatwo zrozumieć ale w dobrym stosunku partnerskim jest nie potrzebna, nie ma się czego bać. Jeżeli poprosimy partnerke, to na pewno bardzo chętnie zprzyjemni nam stosunek stymulacją lub masażem prostaty.

Prostate można stymulować dwoma zposobami. Pierwszym zposobem jest stymulacje tamy, czyli miejsca pomiędzy jądrami i odbytem. Chodzi o stymualcje pośrednią i na pewno potrafi ją zrobić każda kobieta. Polecamy rozpocznąć z tym rodzajem stymulacji. Jeżeli partnerka do tego typu stymulacji przyzwyczaji się, to możemy wypróbować drugi zposób stymualcji bezpośredni prostaty, czyli masaż prostaty.

Masaż prostaty – warto próbować?

Masaż prostatyWszystko co może zprzyjemnić stosunek partnerski warto wypróbować. Życie jest czasami bardzo hektyczne i przyjemna erotyka może umilić życie i zpowodować wyluzowanie i relaks. Mimo to, jeżeli będziemy mieć pomiędzy sobą dobry seks, to nasz stosunek będzie lepszy. Dlatego zalecamy naprawde wypróbować wszystko.

Na początku ważne jest uzyskać zgode partnerki, czyli umówmy się czy naprawde tego chcemy. Chodzi również o przygotowanie przed masażem, dobrze umyć się i opróżnić to podstawa. Bez dobrej higieny przeżycie nie było by w porządku a raczej negatywne. Ważne jest także przygotowanie psychiczne, czyli być przygotowany na wszystkie niespodzianki.

U większości ludzi ten typ przygotowań jest normalny, jednak nie którzy są raczej bardziej spontaniczni i nie przeszkadzają jim różne komplikacje związane z masażem prostaty bez przygotowań, jednak większość ludzi preferuje mieć wszystko przygotowane i w własnych rękach bez niespodzianek.

Jest trzeba się przed masażem prostaty opróżnić?

Opróżnienie jelit i odbytu jest bardzo ważne, najlepiej chyba użyć prysznic analny czy lewatywe. W aptece można bardzo łatwo kupić. Do mycia odbytu i narzędzi płciowych polecamy użycie specjalnych mydeł z naturalnym Ph.

Nawet kobieta powinna się przygotować. Skrócić paznokcie żeby nie były ostre i nie można nimi było ranić partnera. Nei polecamy korzystać z paznokci naklejanych, mogły by się uwolnić i zpowodować problemy w odbytu. Ręce, nawet pod paznokciam, muszą być czyste. Można użyć rękawiczki chirurgiczne.

Na pewno musimy przygotować sobie dobry żel nawilżający, najlepiej służący do użycia w odbytu. Odbyt jest najczęściej nierozciągnięty, dlatego trzeba go dobrze nawilżyć, żeby nie pojawiły się bolesne rany.

Masaż prostaty – jak to zrobić

Chodzi o czynność u której ważny jest dostatek czasu. Najlepiej jest kiedy mężczyzna wygodnie położy się na pleca, zkurczy i lekko rozciągnie nogi, rękkami może lekko rozciągnąć pożladki i całkowicie się wyluzuje. Kobieta najpierw przeprowadzi nawilżenie i masaż odbytu i okolicy, to doprowadzi do wyluzowania. Później palcem penetruje powoli odbyt i kopiuje ściane górną, czyli w kierunku brzucha.

Na długość palca można uczuć miękką i gładką malą powierzchnie, która wystaje ze śluzówki. Zdrowa prostata ma rozmiary orzecha, ale jest to dosyć indyvidualne. W tej pozycji bardzo łatwo prostate uczuć, dlategoże jest wyluzowana i wystaje. Masujemy ją lekkimi ruchami dookoła i obserwujemy reakcje partnera. Nie zalecamy za bardzo naciskać, może zpowodować to boleść. Ważne jest wypróbować to sobie i potrenować.

Jest pozycja partnera podczas masażu prostaty ważna?

Powyżej polecamy pozycje, która jest dla większości mężczyzn optymalna, dlategoże można łatwo prostate uczuć. Można jednaj wypróbować różne pozycje i znaleźć jeszcze lepszą. Ktoś lubi siedzieć z lekko rozciągniętymi nogami, nog ma zkurczone w kolanach i piętami dotyka się zemie lub ma nogi dzwignięte.

Regułą jest, że najlepiej zdecydować się na taką pozycje, w której można łatwo prostate znaleźć i uczuć. Jeżeli brzucho mężczyzny jest położone w kierunku na dół, to prostata bardzo często ściąga się. Oczywiście jest to bardzo indywidualne. Nie pozostaje nic, tylko eksperymentować i szukać tego co jest najlepsze.

Jest potrzebna podczas masażu prostaty również stymulacja penisa?

Większość ludzi ma połączony orgazm u mężczyzn z ejakulacją i wydaje im się, że stymulacja penisa jest najważniejsza. Oczywiście podczas ejakulacji mężczyźni przeżywają orgazm, tak samo jak kobiety przeżywają orgazm podczas drażnienia łechtaczki, która jest niedorozwiniętym penisem. Prostata jest przyrownywana do punktu G u mężczyzn, czyli stymulacja prostaty może doprowadzić do takiego samego orgazmu jaki przeżywają kobiety podczas drażnienia pochwy

Na początku prostaty, bliżej odbytu, jest miejsce, gdzie pęcherze nasienowie połączone są z cewką moczową. Jeżeli to miejsce będziemy intensywnie drażnić, to rzeczywiście może nastąpić ejakulacja. Mamy więc kilka możliwości stymulacji. Albo masujemy prostate do chwili kiedy nastąpi orgazm podobny do orgazmu u kobiety podczas drażnienia pochwy. Lub stymulujemy początek prostaty i penis w tej samej chwili (ręką czy ustami) i wywołujemy ejakulacje.

Można połączyć oba zposoby. Najpierw masujemy prostate brzuszkiem palca po całej powierzchni w różnych kierunkach do chwili kiedy pojawią się przyjemne uczucia, potem przesuniemy palec na początek prostaty i naciskamy powoli na nią i stymulujemy również penis. Po jakimś czasie pojawia się niesamowity orgazm, mocniejszy niż podczas stosunku. Oczywiście chodzi o bardzo indywidualną czynność i każdy musi sobie znaleźć idealną metode.

Co zrobić po masażu prostaty?

Bezpośrenie po masażu prostaty idealne jest chwile relaksować i odpoczywać. Później potrzebna jest higienia. Mężczyzna odbyt, kobieta palce, trzeba ich dokładnie umyć. U niektórych, głównie po pierwszy raz, mogą nastąpić zakłopotania. Jeżeli tak to najlepiej jest o tym wszystkim porozmawiać sobie. Mówić o tym, co było dobre i co nie. Kobieta może podczas masażu odkryć to, że mężczyzna ma powiększoną prostate lub to, że prostata jest czuła zabardzo i boli. W takich sytuacjach najlepiej odwiedzić lekarza specialiste – urologa. Regularna masaż (1-2 x w tygodniu) może partnerowi ulżyć, jeżeli jest wszystko w porządku to wystarczy stymulowaś prostate 2 razy za miesiąc.

Jeżeli mężczyzna pragnie po masażu prostaty to jest blizki homoseksulizmu?

To bardzo częsty problem dla mężczyzn. Homoseksualiści praktykują stosunek analny (jednak nie wszyscy) i podczas tego przeżywają przepiękne przeżycia, które powoduje stymulacja prostaty, jednak jest to także zpowodowane absencją pochwy u mężczyzn i jest to jedyna możliwość stosunku seksualnego. U stosunku dwu mężczyzn chodzi o próbe przeżycia takich samych przeżyć jak w stosunku kobieta – mężczyzna, seks należy do tych przeżyć.

U heteroseksualnych mężczyzn jednak chodzi o praktyki, które mają ożywić i ulepszyć życie seksualne. Większość mężczyzn zna tylko klasyczny orgazm, jednak niektórzy chcą przeżyć coś więcej. W gruncie rzeczy dlaczego nie? Ciało oferuje nam te możliwości a jeżeli to nikomu nie szkodzi, to warto zpróbować. Ze względów zdrowotnych jest masaż prostaty w porządku.


Diskuse (9 komentářů)

Jacek, (29. 12. 2011 11:58) Reagovat
Chcemy z przyjaciolka wyprobowac masaz prostaty, co najlepiej uzyc do tego masazu?
uczulony, (01. 04. 2013 18:02) Reagovat
Czy autorem tego poradnika jest Chińczyk czy analfabeta? :oops:
uczulony, (01. 04. 2013 18:03) Reagovat
[quote name="Jacek"]Chcemy z przyjaciolka wyprobowac masaz prostaty, co najlepiej uzyc do tego masazu?[/quote]Kija baseballowego, po naszemu palanta :roll:
nowy, (29. 04. 2013 23:39) Reagovat
a ja tam lubie palcem w mojej dupie pojezdzic, taki masarz doprowadza mnie do orgazmu i raz na jakis czas jest to nawet powiem, ze wskazane:)
escopeta, (15. 06. 2013 17:33) Reagovat
:-) Ja od 7 lat masuje prostatę sam i do orgazmu dupnego moze z 5 razy doszedłęm :cry: ale ogólnie polecam-zdrowo i wesoło.
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masaż prostaty
Kontakty