Úvod Opinie dotyczące masażu prostaty.

Opinie dotyczące masażu prostaty.

Każda praktyka seksualna ma swych fanów ale i przeciwników. Poglądy dotyczące stymulacji prostaty mogą być różne w zależności na doświadczeniach i innych czynnikach. Jednak fakt, że nie chodzi a standardową metode seksualną, powoduje u większości osob poglądy negatywne. Oceniają to jak coś nienormalnego i niemoralnego. To bardzo często wystarczy do tego, żeby człowiek nie zpróbował.

Niektórzy chętnie by masaż prostaty wypróbowali, jednak boją się żeby nie zpowodowali sobie jakiś obrażeń. Inni wstydzom się i boją się, że może ich spotkać nieprzyjemny „wypadek”. Prawdą jest to, że stymulacja odbytu powoduje chęć wypróżnienia się. Jednak jeżeli człowiek wypróźnił się przed tym, nie ma się czego bać. Możliwe również, że ktoś ma negatywne doświadczenia z seksem analnym. Czasami tylko wystarczą jakieś negatywne opowiadanie przyjaciół.

Opinie są różne i trzeba w każdym razie ocenić wszystko dokładnie i dobrze wszystko przemyśleć. Jeżeli jednak zdecydujemy się wypróbować masaż prostaty, to ważne jest uzyskać wszystkie możliwe informacje o tej praktyce i na pewno jest ważne nie uciekać, jeżeli pojawią się jakieś małe komplikacje. Na wszystko, nawet na fantastyczny orgazm, potrzeba czas i trening. Jeżeli dotrzymiemy wszystkie reguły, żeby nie doszło do jakiś obrażeń a jednak jest masaż nie przyjemny, to nie musić go praktykować już nigdy w życiu. Poprostu uzyskać doświadczenia osobiste, pozytywne czy negatywne.


Diskuse (2 komentáře)

rafał, (25. 06. 2014 13:27) Reagovat
:eek: wsadziłem sobie do dupy dildo i się zesrałem. nie polecam
Czarek, (14. 11. 2014 19:04) Reagovat
Cześć Rafal,Oczywiste jesli sie porzadnie NIE wyproznisz. Ja zwykle robie szybka, plytka lewatywe zanim cokolwiek zaczne wkladac sobie do dupci i wtedy nie ma praktycznie możliwości sie posrac podczas wkladania nawet 20 cm w tyleczek.....Porządną i spokojną stymulacją analną prostaty można wykonac po około 1 godzinie lewatywy-wtedy jesteś na pewno wyprozniony!
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masaż prostaty
Kontakty