Úvod Akcesoria do masażu prostaty

Akcesoria do masażu prostaty

Zabawek służących do ulepszenia stosunku analnego istnieje bardzo dużo. Są także specjalne zabawki przeznaczone do masażu prostaty. Służą do masażu nie tylko podczas autoerotyki ale również w czasie stosunku partnerskiego. Istnieją akcesoria mechaniczne, te mają zastąpić zwykłą stymulacje palcem, lub mamy zabawki wibracyjne, które wzmacniają stymulacje. Ogólnie akcesoria do masażu prostaty mają okrągły czubek, który pomaga podczas penetracji i w dolnej części są poszerzone, żeby lepiej się trzymały. Można kupić je w seksshopa lub sklepach internetowych.

Akcesoria do masażu prostaty

  • Masaż wibracyjny prostaty „Pleasure Wand”Wibratory masujące do stymulacji prostaty: wibratory masujące są specjalne zabawki, które służą do stymulacji prostaty, oferta nie jest szeroka, jednak istnieje kilka dobrych modeli, które można kupić. Są produkowane z przyjemnego twardego żelu, mają optymalny kształt, żeby lepiej się trzymały i łatwo mógło się nimi posługiwać. Są najczęściej gładkie, żeby nie uszkodziły śluzówki. Niektóre mgą posiadać również wypustki. W środku jest maszynka, która wibruje. Zasilanie jest na baterie. Te akcesoria są bardzo ulubione i oferują niesamowite przeżycia.
  • Wtyczki analne: są wyprodukowane z elastycznych i giętkich żelowych materii lub sylikonu, jednak są dosyć stabilne. Posiadają poszerzoną podstawe do lepszego trzymania. Z podstawy wychodzi już wtyczka, który ma najczęściej kształt stożku z zaokrąglonym czubkem. Wygląda troche jak grzyb. Chodzi o najczęściej używane zabawki do stosunku analnego. Większość wtyczek jest bez wibracji, jednak istnieją również z wibracjami lub można ich nadmuchać po penetracji odbytu. Zabawki mechaniczne można używać nawet podczas kąpieli
  • Nexus VibroDilda analne: są produkowane z różnych materiałów, większością są jednak żelowe. Chodzi o akcesoria mniejszych rozmiarów, mają kształt penisa z małym żołądziem. Można jednak znaleźć i inne kształty, gładkie lub z wypustkami. Dilda są zawsze mechaniczne, nie posiadają wibracji. Można kupić nawet dilda podwójne, które służą do stymulacji odbytu i pochwy w jednej chwili. Te dilda są tylko dla kobiet.
  • Kulki analne: kulki leb perełki są podobne do kulek do pochwy, są jednak na stabilnej podstawie i są twardsze i mniej giętsze. Nie są w środku puste i jest ich więcej za sobą. Poszczególne kulki mogą mieć takie same rozmiary i kształt lub są naprzykład uszeregowane za sobą od największej do najmniejszej. Czasami mają kształt serduszek itp. Stymulacja za pomocą kulek analnych funkcjonuje na zasadzie do środka i na zewnątrz, czyli wsuwaniem i zasuwaniem stymulujemy odbyt. Kulki mogą być również wibracyjne i powodują mocniejsze przeżycia. Wibracyjne kulki nie można używać w wodzie.
  • Wibratory analne: wibratory analne są bardzo podobne do innych wibratorów, mają jednak szerszą podstawe, inaczej jest szczupły z małym żołądziem. Mogą być różne długości, do stosunku analnego można użyć również mniejsze wibratory do pochwy, jednak musimy uważać, żeby nie zostały zablokowane w odbytu. Służą raczej do drażnienia i wyluzowania odbytu. Wibratory zasilane są za pomocł baterii. Niektóre są wodoodporne, te można bardzo łatwo umyć lub użyć w kąpieli czy pod prysznicem.
  • Żele analne: żele analne są specialne żele nawilżające, które są specjalnie produkowane do użycia w odbytu. Można ich cięczyć wodą i są bardzo ślizkie. Zawierają również środki dezynfekcyjne, które utrzymują odbyt bardziej higieniczny. Oferta tych żelów jest szeroka. Oczywiście możemy użyć różne żele, naprzykład sylikonowe. Ważne jest, żeby odbyt był dobrze ślizki i nie dochodziło do bolesnych urazów.
  • Środki dezynfekcyjne: istnieją serwetki dezynfekcyne i natryski, które pomagają utrzymać zabawki analne (i inne) w lepszej czystości. Opłaca się inwestycja, dlategoże można zapobiec trudnym problemom zdrowotnym. Ich użycie jest łatwe i niszczy bakterie.

Diskuse (7 komentářů)

Bart, (31. 07. 2013 23:39) Reagovat
Weź ty się Antek jebnij dwa razy o rynnę raz o parapet. po chuj głosisz swoje ekscesy łóżkowe :-x
Magnus, (31. 07. 2013 23:44) Reagovat
[quote name="antek"]podmyłem jej pipuśkę językiem. Namaczałem jęzorkiem, i zlizywałem i wypluwałem. I znowu zlizywałem, i wypluwałem. I tak z dziesięć razy, aż przestała śmierdzieć, wtedy zabrałem się do porządnego lizania z połykaniem. Ale po pierwszym liźnięciu, to myślałem, że ze smrodu to mi wacek opadnie, ale nie opadł. Widocznie ten zapach podnieca mnie![/quote]Tylko obrzygać cię tępa strzało. A nie żal mi rzygać na kogoś kto się chwali takim perwersyjnym seksem. Nawet tego stosunkiem nazwać nie można. :-x :-x :-x
Nový příspěvek
Copyright 2006–2024 © Masaż prostaty
Kontakty